11.26.2011

saturday changes

 First I changed the colour of my hair. But the result was not the goal. So from now at least one month you can call me miss grey mouse. Maybe this happened because I am working on flying mouses - with my new helper for the right hand thumb.
It´s time to dance all day long

6 comments:

 1. Dost by mě zajímalo, co je to za pomůcku, protože já trpím bolestmi ruky od ramene po prsty, nejhůř je na tom zápěstí. Dg. nemá číslo, ale je to od psaní, konkrétně od neustálého pohybu myší. Chytám se stébla, všeho, co by mi pomohlo ...

  ReplyDelete
 2. Lucie, je to ortéza na kloub u palce. Já to mám s bolestí podobně - ale od kreslení. Už jsem si užila i zánět šlach.Já už si ani nemůžu s nikým pořádně potřást rukou - jakmile mi jí někdo stiskne, zatvářím se bolestí tak, že dotyčný má dojem, že ho opravdu nerada vidím.
  Ta ortéza trochu zpevní kloub, ale měla by mi dovolt pracovat. Jenž už jsem zjistila, že ze záhadného důvodu s ní můžu kreslit na papír. U tabletu mi to nějak vadí, nevím proč.

  ReplyDelete
 3. Pani nejsi zadna seda mys ale tuze ti to slusi!!! Ja uz chci prosinec a Hradcana! Netopejri paradni - to jsou ti od Krystufka Robina Hooda?

  ReplyDelete
 4. Pani, na fotce to vypadá líp, světlejší. Tomanův komentář - hm, tentokrát to nejni zelený, že?!
  Jo,jo od Robina. do neděle budou v lince komplet a pak se musím vrhnout na Aničku, žabičky a draka.

  ReplyDelete
 5. Dámy, já vůbec nevím, o čem mluvíte, ale vůbec mi to nevadí! Furt melu jen o tý ortéze, asi si taky půjdu nějakou vyzkoušet. Zánět žil i šlach už taky u mě proběhl :-) Hezkej víkend!

  ReplyDelete
 6. Myši i létající myši se mi zamlouvají moc!

  ReplyDelete

Milé návštěvy, děkuji všem známým i neznámým za zastavení a komentáře.