10.09.2014

time for new calendars
you can buy all of my calendars (Krásný, Rodinny plánovač, Dětský) online  here , here and here .
And maybe somewhere else too :-)

6 comments:

 1. Vůbec nemyslíš na zákazníky, jak si teď máme vybrat, když jsou všechny tak krásný? Máme Rodinný plánovací, ale ten Dětský vypadá taky moc krásně, chjo. Jsou to, ale krásně namalované starosti a ani jedna volba nebude špatně :-) Ať každému dělají radost!

  ReplyDelete
 2. Ten dětský je krásný, ale z toho plánovacího mám husí kůži! Nesnesla bych mít pořád před očima ten povinně naplánovaný život na rok dopředu ... ani krásné ilustrace ze mě husí kůži nesejmou. Ale chyba je ve mně, ne v kalendáři :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. :-) Lucie, já mám jen svůj diář ( tedy ne takový jako ty :-), který tahám všude sebou. Plánování nechávám těm disciplinovaným. Kromě toho, s dospělým dítkem mi ho netřeba ...

   Delete
 3. Právě včera, když jsem kupovala knížky muži k narozeninám jsem nám pořídila dětský, Když jsme pak dárky zabalovali, toník plakal, že chce taky dárek, tak jsem mu dala kalendář. samozřejmě nejnadšenější byl z námořníka a rybáře, rybičky teď nedá z ruky, ale moc se mu líbil "dědeček, co jde maovat, má stejný bávičky jako máme doma!":)díky!to se teď těším i na leden:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. :-) Tak Toníkovi vyřiď, že za tak milý komentář u mne máte ještě Rodinný plánovač darem!

   Delete

Milé návštěvy, děkuji všem známým i neznámým za zastavení a komentáře.