12.04.2017

Milý blogu

docela dlouho jsi odpočíval. Máš na to nárok, ve světě blogů jsi důchodce, v listopadu už ti bylo deset let. Hodně z těch, které jsem sledovala v tvých začátcích už neexistuje, nebo jsou ve stejném relaxačním režimu jako ty. Ale to neznamená, že je to stav trvalý.
Tak jdeme na to.
Od května, kdy jsem napsala poslední příspěvek, jsem se vlastně nezastavila. Sice jsem otevřela e-shop, jenže pak nebyl čas ho řádně opečovávat.
"Dělala" jsem totiž knížky. Dvě už jsou na světě, třetí bude co nevidět a čtvrá snad do konce roku. Snad. O nich ale příště a jednotlivě.
Strávila jsem tři krásné měsíce v přírodě, kam jsem kromě starého tatínka odvezla koně, psa i andulky. Nebýt toho, že si kůň poranil nohu, kterou jsme léčili ještě začátkem listopadu, byl by to blažený čas. Z přírody jsem si odskočila do Hamburku, převzít cenu Fedrigoni a pak zase hezky zpátky do lesa a na louku.
Od října zase zpátky do Prahy, dokončit poslední letošní knihu, domluvit se na knihách pro příští rok a připravit se na Meat design Ostrava a Dětský festival mini.
Aktuální plán je vnést si zase do života trochu řádu a zpomalit. Tak snad bude více času i na blog.


práce s odborným dozorem

debata o intenzitě zálivky


16 comments:

 1. Vítej! Jiní by o knihách a cenách psali sáhodlouhé příspěvky a tyto shrneš skoro v jedné větě:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Neboj, šetřím si to na další příspěvky :-)

   Delete
 2. Achooooj! Čtyři knížky a Ty k tomu napíšeš tři věty? Neuvěřitelné! :)))))
  Na Maryčku se děsně těším!

  ReplyDelete
 3. Nesmíse mu chtít ehm... tento... jinak je práce v hááááji!
  Hlásím, že i na můj blog prach usedá. Mň.

  ReplyDelete
 4. Milý blogu, jsem rád, že ses probudil!
  A ta pani, co Tě píše, je tuze šikovná a krásná.
  Blog Pondělí

  ReplyDelete
  Replies
  1. Blong Pondělí je ale tuze milý! Kuju!

   Delete
 5. Anonymous12/05/2017

  Milý blogečku, miláčku,
  to jsem se sem nachodila, skoro jsem si nohy ušoupala, utěšovala mě ranní káva z hrnečku od Tvé stvořitelky. Mám radost, blogečku, že se Ti daří dobře, máš pěknou rodinku, papoušek je k zulíbání, Tvé stvořitelce to sluší čím dál více a to nejdůležitější, nožička koníčka už je jak má být. Těším se na knížky a na to, se tady začne dít. Také prosím o hudební příspěvky, moc mě bavily. Blogečku, mílý, krásný advent.
  Vlaďka

  ReplyDelete
  Replies
  1. Milá Vlaďko (bohužel nevím která :-) ),děkuji za milá slova. Dít se snad bude dostatečně často a hudba bude určitě. K poslechu i k tanci :-)

   Delete

Milé návštěvy, děkuji všem známým i neznámým za zastavení a komentáře.