12.10.2017

Ohlédnutí

za Meat designem Ostrava a Dětským festivalem mini.
Fotky z míst činu žádné. Nebyl čas ani energie. Ale určitě jste jich dost viděli jinde.
MDO byl fajn jako každoročně. Tentokrát lepší o to, že jsem jela společně s by Myynou. Je fajn, když můžete s někým sdílet nejen nošení krabic a tašek, ale i dojmy a pojmy. Díky M.! Jako vždy bylo v Ostravě skvěle, nejen díky prostředí, které je úžasné, ale hlavně díky setkáním.
Se Soňou Malinovou, s Kamilou, PavlínouVeronikou z Verzone. Jsem ráda, že jsem se seznámila s holkami z knihkupectví Dlouhá punčocha a Bárou Baronovou. Tolik skvělých a schopných žen!
Nedodržela jsem své předsevzetí, že nejezdím nakupovat, ale prodávat. Protože Jezuskote se nedalo oddolat a nelituju! Ten název! A ta kočenka! 

Po návratu domů, lehké vyčerpání. Netušila jsem, jaké vyčerpání mne teprve čeká po příštím víkendu, tedy po mini v Kotvě. Pátek, nejrušnější den ze všech, směrem k neděli zájem ovadal a upadal :-)
Neviděla jsem, ani nevyfotila žádnou celebritu, které mini navštívily. 
Pro mne byla celebrita paní, která kvůli mně přijela až ze Šumavy. A to se cení! Díky za společnost Vendule bebirdie, mojí věrné mini sousedce a jejím parťačkám. Holky, jste skvělé.
Díky kamarádkám, které za mnou přišly a donesly mi jídlo a pití.
Díky, že jsem se seznámila s Karolínou z Koa koa baby a s Pikle holkami. Nákupy nebyly žádné, jen s napoli Alžbětou jsme udělaly výměnu a mám z ní radost. Ty její knoflíkáče miluju!

Konec hlášení!
Slíbená hudba tady: King Dude + Chelsea Wolf - Be free

2 comments:

Milé návštěvy, děkuji všem známým i neznámým za zastavení a komentáře.