1.16.2019

Beauty
V příspěvku o výstavách, který zmizel v propadlišti virtuální historie, jsem se nedostala k výstavě Beauty - Sagmeister + Walsh.
Byla úžasná, osvěžujíci, inspirativní, dechberoucí.
Stefan Sagmeister je světoznámý grafik, jeho práce určitě znáte z přebalů CD - Peter Gabriel, Talking Heads... ( v odkazu najdete nejen informace, ale můžete se rovnou podívat co se aktuálně děje ve studiu. Já bych tedy nechtěla pracovat s vědomím, že díky web kameře se může kdokoliv podívat, jestli zrovná zívám, pracuju nebo lelkuju...) 
Kromě toho si můžete tady přečíst pár Stefanových dobrých rad.
A kdyby toho bylo málo, podívejte se alespoň na trailer k filmu The Happy film
Pokud budete mít někdy možnost vidět film celý, vřele doporučuju.Stefan, kromě toho že je ultramega šikovný, je i štramák a k tomu vtipný. Vražedná kombinace.


                                         

Na tyhle "dýchající" pytle bych se vydržela dívat celou věčnost. Naštěstí byla k dispozici žíněnka a polštáře. Takže si člověk mohle lehnout a nechat se unášet měnícím se rytmem a poslouchat skvělou písničku od Siskyou. Ta se bohužel nedá nikde poslechnout, jen kratičký úryvek tady
A to ptačí hejnouse dalo řídit počítačem!

Taky vás některé kultůrní zážitky tak nakopnou a nabijí energií? Mám moc ráda, když mne něco takového donutí ke změně úhlu pohledu.


Změna světelného spektra...Návleky před vstupem do prostoru pro všechny smysly ...

2 comments:

  1. Ty tak hezky píšeš. Trailer super.

    ReplyDelete
    Replies
    1. Prosím tě, fakt? Ale díky! Ten film je hrozně zajimavej.

      Delete

Milé návštěvy, děkuji všem známým i neznámým za zastavení a komentáře.