6.10.2019

Návod,jak si komplikovat život :-)

 Nestačí vám, že dítě je sice dospělé, ale rodiče vyžadují více vaší pozornosti a fyzických sil?
Obklopte se zvířaty. Pokud možno jich mějte víc a různých druhů. Třeba andulky, koně a psy.
Je svátek, když je celá ta smečka zdravá a nikdo z nich nezlobí.


Pár minulých týdnů opravdu stálo za to. Od úrazu ramene, po pádu z Glena, uběhly 3 měsíce. Rameno bolí a Glen zlobí. Do toho začal stonat Kulíček, vypadalo to, že nás opustí a veterinář víceméně potvrdil. Naštěstí jsme nehodili flintu do žita a zkusili ještě paní doktorku Nečasovou z veteriny Na Hrádku. Paní doktorka má RTG, netušila jsem že i andulky jde rentgenovat. Takže vyloučila nádor, nasadila kapky a Kulík se pomalu dává dohromady. Všem pražským andulkářům vřele doporučuji!
Bohužel, jen co se Kulík trochu zlepšil, přišli jsme o Froda. Byl náš kamarád nejvtipnější téměř 14 let. Je hrozné jak to letí. No a týden po Frodovi začala stonat Mushka. Zatím se trochu zlepšuje, snad to zvládne. Vždycky byla slabší a ne tak agilní jako Kulíček. Takže tolik co se marodů týká.

Aby na zlobení nebyl Glen sám, pořídila si Dorka štěně. Samozřejmě nejkrásnější, nejroztomilejší a nejchytřejší na světě. Prostě k sežrání. Jenže musela na prodloužený víkend odjet. A tak hlídáme a Glen má ve zlobení velkého konkurenta :-D
Seznamte se s Francinem


8 comments:

 1. ♥♥♥ A Francin je teda boží a určitě vůbec nezlobí, vždyť je to na fotkách úplnej andílek... :-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Klárko, největší andílek je když spí :-) ale je fakt k sežrání. Myslím, že budu Dorku brzy následovat.

   Delete
 2. :)) To už Čapek věděl, že fotit se dá štěně, jen když spí :)) To bude pořádný číslo. Nádherný, dokonalý číslo.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jani jsem zvědavá co se z něj vyklube, je to trochu bojínek :)

   Delete
 3. Anonymous6/13/2019

  Ach jo... Váš příspěvek mi uhodil na citlivou strunku. V úterý jsem musela ukončit trápení mojí věrné psí kamarádky a po patnácti letech jí dopřát ten největší výběh, kde se všichni ti naši chlupáči sejdou. A to Vaše štěně bych brala hned. Helena z Olomouce

  ReplyDelete
  Replies
  1. Milá Heleno, vždycky je to hrozně smutné. Já to zažila už několikrát se psem, s andulkou i s koněm. Ale vždycky si říkám, že to poslední co pro ně můžeme udělat je to, že je nenecháme trpět. 3těně Frnacin je dcery, ale myslím si že ani já dlouho bez psa nevydržím :-) Přeju ať to dlouho nebolí a třeba si vás taky nějaký chlupáč brzy najde.

   Delete

Milé návštěvy, děkuji všem známým i neznámým za zastavení a komentáře.